Плаский бар'єр Єгоза

Пласка Єгоза

Плаский бар'єр Єгоза – один з видів захисних огороджувальних конструкцій. Як і будь-яка інша конструкція схожого дії, плаский бар'єр Єгоза встановлюється на верху паркану, а також на спеціальних несучих металевих конструкціях, утворюючи при цьому повноцінний паркан. Зовнішній вигляд плаского бар'єру являє собою ряд витоків колючого дроту Єгоза, поставлених в лінію в одній площині. В основному монтаж конструкції відбувається вертикально, проте бувають і інші варіанти монтажу плаского бар'єру Єгоза – похило, під заданим кутом.

Матеріалом для виготовлення є армована колюча стрічка Єгоза:

– Закільцьована АКС Єгоза – штампована колюча стрічка, обтиснена навколо сталевого сердечника.
– Скручена АСКС Єгоза – та ж штампована колюча стрічка, обвита навколо сталевого дроту.

Конструкція плаского бар'єру Єгоза

Говорячи про переваги пласких загороджень, необхідно відзначити, що плаский бар'єр Єгоза, або навіть система, що включає кілька рядів даних загороджень, виглядає не агресивно. У технічному плані витрата сировини на виготовлення плаского бар'єру Єгоза мінімальний у порівнянні з іншими огороджувальними системами. Плаский бар'єр Єгоза, як говорилося раніше, не виступає за межі захисної конструкції і має мінімальну товщину. Даний фактор сприяє можливості монтажу плаского бар'єру Єгоза https://egoza.com/ua/catalog/flat в умовах міського середовища, що не створить проблем, як з точки зору естетики, так і з точки зору травматизму.

Говорячи про економічну складову використання плаского бар'єру Єгоза, слід зазначити, що витрата використаних матеріалів для його виготовлення досить низький у порівнянні з іншими захисними конструкціями, що забезпечує прийнятну ціну, але і, при цьому, високий рівень захисту.

Спираючись на вище сказане, варто зробити висновок, що скромний на перший погляд плаский бар'єр Єгоза володіє багатьма перевагами. Естетичні та економічні параметри плаского бар'єру безпеки Єгоза дозволяють значно розширити область його застосування за рамки стандартних захисних конструкцій. Пласкі бар'єри Єгоза цілком собі можуть легко застосовуватися як на звичайних промислових об'єктах, так і на автостоянках та інших об'єктах в міському середовищі, не створюючи при цьому різного роду незручностей, як травматичних, так і психологічних. Також плаский бар'єр Єгоза легко поєднується з додатковими захисними та огороджувальними конструкціями.