Системи інженерного захисту периметра

Системи інженерного захисту периметра

Системи інженерного захисту об'єктів є, ймовірно, найважливішим і ефективним засобом, за допомогою якого забезпечується надійна охорона об'єкта. До систем інженерного захисту периметра відноситься, в першу чергу, колючий дріт і армована колюча стрічка Єгоза, а також захисні огорожі, виготовлені на їх основі.

З колючого дроту і армованої колючої стрічки Єгоза виготовляються сучасні високоефективні системи інженерного захисту об'єктів. Це спіральний бар'єр безпеки СББ Єгоза, плоский бар'єр безпеки ПББ Єгоза, мобільні загородження МББ Єгоза, подвійний спіральний бар'єр Кобра і багато інших.

Охорона периметра об'єкту

Захисні огородження з колючого дроту Єгоза встановлюються на існуючі споруди або огорожі, але можуть використовуватися і самостійно – закріплюватися на спеціальних кронштейнах і металоконструкціях. Таке виконання має огорожа з колючого дроту або паркан з спірального і плоского бар'єру Єгоза.

Хоча основна маса систем інженерного захисту периметра найчастіше зводиться до використання до такого виробу, як колючий дріт, винайдена більше ста років тому, але прогрес у цьому напрямку очевидний. За останні десятиліття на зміну звичайному колючому дроту прийшла армована колюча стрічка Єгоза різного типу, а також нові типи загороджень – плоский бар'єр Єгоза, плоске колюче-ріжуче загородження, подвійне спіральне загородження Кобра і багато інших розробок.

Завдяки постійному вдосконаленню систем інженерного захисту периметра і появі нових рішень у цій області, безпека об'єктів, оснащених такими системами, продовжує залишатися на високому рівні.