Відеокамери

Відео камери спостереження

Відеокамера є головним елементом будь-якої системи відеоспостереження, що визначає якість і функціональні можливості системи. Якість камери для відео спостереження визначає якість спостереження за контрольованої територією. З цієї причини вибір камери для системи відеоспостереження – важливий і відповідальний момент, яким не варто нехтувати. Вибір камери спостереження залежить від багатьох факторів, як технічних і фінансових, так і від вимог до безпеки на території, що охороняється. Тільки повний аналіз всіх факторів, що впливають на експлуатацію відеокамери, дозволяє зробити оптимальний вибір камер для конкретної системи відео спостереження, яку планується встановлювати на конкретному об'єкті.

Схема підключення відео камер спостереження

Для правильного вибору відеокамери для системи спостереження в першу чергу необхідно визначитися з місцем установки камер на території об'єкту. При розташуванні камери всередині приміщення доступний великий вибір камер для внутрішнього використання, а при установці на вулиці також є широкий асортимент відеокамер, захищених від впливу природних факторів, що виготовляються в різних кліматичних виконаннях.

В залежності від призначення камери спостереження також вибирається тип і виконання камери – при прихованому спостереженні використовуються безкорпусні або інші міні-камери, а при звичайному спостереженні може використовуватися зовнішня камера будь-якого конструктивного виконання.

Далі слід вибір оптимального дозволу камери. Якщо для конкретної системи відеоспостереження досить загального плану для контролю обстановки на об'єкті, можна використовувати недорогу відеокамеру низького дозволу, якщо важливі робили – доведеться витратити більше і придбати камери високої роздільної здатності.

Кращий варіант вибору камери для системи відео спостереження – консультація з фахівцями компанії, що пропонує камери для різних систем відеоспостереження. Спеціаліст набагато швидше і точніше визначитися як з вибором камери спостереження, так і з оптимальною конструкцією системи відеоспостереження в цілому.