Колючий дріт АКС Єгоза

Колючий дріт АКС Єгоза

На зміну стандартному типу колючого дроту сьогодні повсюдно приходить армована колюча стрічка Єгоза. Високі експлуатаційні властивості армованої колючої стрічки АКС Єгоза передбачає її досить широке використання – як самостійне, так і в якості сировини для виготовлення більш серйозних сучасних інженерних систем охорони периметра.

Технологія виготовлення армованої колючої стрічки АКС Єгоза і конструкція цього типу колючого дроту наступна. Навколо міцного сталевого сердечника – сталевого дроту з вуглецевої сталі – обжимають колючу стрічку. Обжимання проводитися методом вальцювання, на спеціальному якісному обладнанні, повністю автоматизованому. Оптимальний діаметр сталевого дроту повинен бути не менше 2,5 мм. Якщо взяти дріт меншого діаметру, то захисна конструкція буде менш надійна, і при спробі проникнення подолана зловмисниками. Діаметр повністю готового виробу, тобто безпосередньо колючої стрічки, виготовленої на основі дроту діаметром 2,5 мм, становить близько 3,5 мм.

Конструкція колючого дроту АКС Єгоза

Для продажу і постачання армована колюча стрічка змотується в бухти. Одна бухта налічує приблизно сто витків армованої колючої стрічки Єгоза, що може становити до двох сотень метрів колючого дроту АКС Єгоза.

Як уже згадувалося вище, армована колюча стрічка Єгоза сама може виступати сировиною для виготовлення різних інженерних захисних та огороджувальних конструкцій. Деякі приклади використання армованої колючої стрічки – плоскі, мобільні і спіральні загородження Єгоза. Кожен з цих типів загороджень має різну конструкцію, відрізняється за типом кріплення і по вигляду монтажу, володіє різним психологічним впливом на порушника і фізичними захисними властивостями.

При необхідності монтажу самої армованої колючої стрічки АКС Єгоза або ж виготовлених з Єгози інженерних конструкцій, слід звертатися до фахівців. Це збереже ваш час і, швидше за все, ваше здоров'я. Дійсно, людина, яка ніколи не стикався з установкою охоронних систем з колючого дроту https://concertina.ua/ Єгоза, може отримати травму внаслідок відсутності необхідної кваліфікації.

Можливість отримання універсального, легкодоступного і якісного матеріалу для створення інженерних систем захисту периметра, стало можливим завдяки армованій колючій стрічці АКС Єгоза. Власник об'єкта, який вважає потрібним його захистити від зловмисників, має можливість вибору широкого асортименту загороджень як в плані з конструкції, так і по захисних властивостями і зовнішнім виглядом. Відповідність армованої колючої стрічки АКС Єгоза високому рівню безпеки, дозволяє застосовувати її в різних варіаціях на досить серйозних об'єктах, як аеропорти, промислові підприємства або комерційні структури. Спіраль Єгоза, безперечно, є універсальним засобом, здатним забезпечити необхідний рівень безпеки практично на будь-яких об'єктах.