Охоронні системи

Системи охорони

Сучасні охоронні системи дозволяють вирішити завдання забезпечення охорони практично будь-якого об'єкта. В даний час існує широкий спектр як електронних, так і інженерних засобів забезпечення безпеки для об'єктів з різними вимогами до рівня захисту.

До складу сучасної комплексної системи охорони об'єкта можуть входити кілька систем різного типу. Це і системи сигналізації, що дозволяють виявити позаштатну ситуацію або пожежу на об'єкті, і системи відеоспостереження, за допомогою яких можна ідентифікувати причину спрацювання сигналізації або проаналізувати записане раніше зображення території, що охороняється. Не останню роль відіграють і системи контролю доступу, обмежують можливість потрапити на об'єкт і переміщення по його території, а також інженерні системи захисту периметра, що захищають його від несанкціонованого проникнення ззовні.

Слід пам'ятати, що завдання забезпечення надійного захисту охоронюваного об'єкта – завдання, що вимагає використання комплексу систем безпеки, а не його одиничних екземплярів. Наскільки б не була надійна окремо взята система сигналізації, але її використання в поєднанні з інтелектуальною системою відеоспостереження та контролю доступу в багато разів підвищить захищеність об'єкта, а системи інженерного захисту значно знизять саму ймовірність проникнення сторонніх на охоронюваний об'єкт.

Зараз до послуг бажаючих забезпечити надійну охорону своєї власності існують практично будь-які охоронні системи – від домофонів для приватних квартир, систем відеоспостереження та сигналізації для комерційних структур, до комплексів на основі інженерних систем захисту периметра – спіральних загород і колючого дроту Єгоза, і сучасних електронних засобів охорони для великих промислових підприємств і режимних об'єктів.