Відеодомофони чорно-білі

Відео домофони чорно-білі

При необхідності контролю доступу на територію конкретного об'єкта, або приміщення, власники можуть вдатися до установки чорно-білого відеодомофона. Сам по собі чорно-білий відеодомофон – це пристрій, оснащений, крім іншого, чорно-білої відеокамерою, що дозволяють зсередини приміщення або об'єкта здійснювати контроль над пропускним пунктом, входом у під'їзд, на ділянку. Рівень технічного оснащення відеодомофона визначає сам власник, якому необхідний контроль і безпека свого об'єкта. Таким об'єктом може бути житлове приміщення, або великий комерційний комплекс, що складається з декількох різноманітних об'єктів.

Пристрій відеодомофона включає в себе дві основні точки. Перша знаходиться на вулиці – являє собою переговорну і пропускну панель. Саме тут суб'єкт або група осіб оповіщає про свою присутність і бажання потрапити всередину або бачити будь-кого з тих, хто знаходиться всередині приміщення або на території об'єкта. Дизайн і конструкція переговорної панелі чорно-білого домофону повинна відповідати ряду вимог і характеристик. Основна вимога для охоронного або захисного пристрою – повинна бути забезпечена висока міцність на випадок вандалізму або навмисного псування пристрою, тому корпус у всіх переговорних панелей виконується з металу. Чорно-біла відеокамера розташовується на достатній глибині від зовнішньої металевої оболонки, а мікрофон закритий дуже дрібною сіткою. У певних розробках чорно-білих домофонів може передбачатися захист від атмосферних опадів. Друга частина конструкції чорно-білого відеодомофона знаходитися всередині об'єкта, контролюється і експлуатується співробітниками або мешканцями. До неї відносяться кнопки для відкриття дверей, чорно-білий дисплей, що показує зображення з камери переговорної панелі, і мікрофон.

Зв'язок обох частин чорно-білого відеодомофона може здійснюватися двома різними способами. Перший – з'єднання проводитися за рахунок проводів. Таке підключення вимагає вкладення менших грошових ресурсів, що на перший погляд здається більш вигідним, однак відбувається повільніше, і більш вразливе для цілеспрямованого або випадкового пошкодження. Також присутні витрати на монтаж лінії зв'язку. Другий варіант – це спосіб з'єднання за допомогою бездротового зв'язку. Він може здаватися більш дорогим, ніж перший, однак підключення йде швидше, і така система дозволяє забезпечити більш високі вимоги безпеки.

Чорно-білий відеодомофон є найбільш бюджетним варіантом, простим в експлуатації і технічній частини. Для невеликих комерційних об'єктів, приватних квартир і будинків чорно-білий домофон – ідеальне рішення. Чорно-білі відеодомофони мають настільки ж простий дизайн, як і конструкцію. Розмір внутрішнього чорно-білого дисплея зазвичай не перевищує чотирьох дюймів. До додаткових можливостей таких домофонів можна віднести можливість підключення додаткової відеокамери в разі потреби. Чорно-біла камера може забезпечити більш широкий огляд вхідної зони об'єкта, або огляд з іншої точки зору або під іншим кутом. Чорно-біла камера на переговорній панелі сама по собі вимагає досить слабкого освітлення. Дійсно, щоб чітко зрозуміти, хто стоїть біля входу, достатньо буде такого джерела світла, як Місяць, або слабкого інфрачервоного підсвічування. Висока чутливість чорно-білих відеокамер і низький рівень шумів при слабкому освітленні є безперечною перевагою чорно-білих відоедомофонов перед кольоровими.

Якщо ви не прагнете гнатися за модою, і ви не потребуєте різнокольорових картинок на дисплеї, але в той же час хочете убезпечити об'єкт в будь-який час доби, то чорно-білий відеодомофон якраз те, що вам потрібно. Простий у використання, має строгий в дизайні та вимагає відносно невеликих грошових витрат – такий домофон повністю задовольнить ваші потреби в охороні об'єкта, або збереже спокій внутрішнього простору вашого приміщення.