Відеодомофони кольорові

Відео домофони кольорові

Відеодомофони – це пристрої, що забезпечують контроль доступу до різних об'єктів. Ці об'єкти можуть бути різноманітні – від приватних житлових будинків, до комерційних або промислових об'єктів. Пам'ятайте, що при виборі відеодомофона ви обираєте рівень контролю над безпекою вашого об'єкта. Це головний критерій, з якого ви повинні виходити при виборі відеодомофона. Кольорові відеодомофони мають ряд переваг і недоліків, які варто враховувати, роблячи свій вибір на їхню користь.

Відеодомофон кольоровий складається з двох основних модулів. Перший – це кольорова переговорна або відеопанель панель з камерою, мікрофоном і кнопкою виклику – вона розташовується на вулиці, на зовнішній частині дверей або поряд з дверима. У переговорній панелі поєднуються одночасно дві функції. Перша – вона може використовуватися для спостереження за зовнішнім ділянкою безпосередньо біля входу/виходу. Друга – це подача сигналу людиною, що бажає потрапити всередину будівлі або на територію об'єкта. Слід сказати, що зовнішня переговорна частина кольорового відеодомофона, залежно від дизайну і від ціни пристрою, має певний рівень захисту від пошкоджень, які можуть бути нанесені з хуліганських, навмисних мотивів або впливом навколишнього середовища. Як правило, зовнішня видеопанель кольорового домофону не має виступаючих частин. Корпус переговорної панелі повністю виконаний з металу, динаміки захищені дрібною сіткою, а кольорова камера досить поглиблена в конструкцію панелі, щоб захистити її від впливу зовнішніх факторів. Друга частина відеодомофона перебувати в приміщенні, і саме з приміщення здійснюється контроль – пропуск або відмову доступу, розмова з тим, хто має мету увійти.

Зв'язок між зовнішнім і внутрішнім модулем кольорового відеодомофона може бути виражена двома способами. Перший, з одного боку більш дешевий, але менш надійний, з використанням дротового зв'язку, яка вимагає додаткових витрат на проводку і її монтаж на об'єкті. Другий спосіб дозволяє об'єднати модулі кольорового відеодомофона за допомогою бездротового зв'язку. Якщо використовувати перший варіант, то слід враховувати, що дроти можуть бути пошкоджені спеціально або внаслідок якої-небудь випадковості, бездротовий же зв'язок такої проблеми не має.

Вимоги до охорони території або об'єкта залежать від досить великої кількості факторів. Це можуть бути класифікація об'єкта, цінність цього самого об'єкта, ставлення його власника до своєї безпеки і наявність ресурсів, які власник готовий вкласти в забезпечення контролю та безпеки на своєму об'єкті.

На сьогоднішній день кольорові відеодомофони є найбільш прогресивним засобом в галузі контролю та доступу до об'єкта, з найбільш підвищеним ступенем практичності при експлуатації. Якщо розглядати використання домофонів в побутових умовах, то кольорові відеодомофони можуть бути рекомендовані для експлуатації з захисту приміщень, в яких проживають або перебувають з літні люди або діти. Високоякісний кольоровий екран не створює зайвих проблем при сприйнятті зображення та ідентифікації суб'єктів на його екрані. Можливість фото і відео фіксації дозволяє визначити, хто приходив у той момент, коли вас не було вдома, або з якихось причин спостереження за домофоном не велося. У такому випадку, активація фото фіксації чи відеозапису відбувається, коли натискається кнопка на зовнішній панелі. Можливий варіант активації фотозйомки чи відеозапису в разі наближення кого-небудь до зовнішньої панелі кольорового домофона на певну відстань.

Ще деталь, яка вигідно відрізняє кольорові відеодомофони – це підключення додаткових пристроїв спостереження і зв'язку – панелей виклику або моніторів, тобто з одного відеодомофона можна створити цілу контрольно-пропускну мережу. Можливість підключення до мережі інтернет – так само перевага кольорових відеодомофонів. Передача інформації з домофона може відбуватися в даному випадку на екран вашого планшета або смартфона. Кольорові домофони, по суті, володіють тільки одним недоліком – зниженою чутливістю кольорових відеокамер, але підсвічування і прогрес у розробці кольорових камер значно знижує вагомість цього чинника.

На закінчення слід сказати, що при виборі захисно-пропускної системи, тільки ви визначаєте необхідний рівень вашого захисту. Більш сучасні кольорові домофони вимагають більше вкладень, однак забезпечують швидкий монтаж на об'єкті і підключення, а також більш високий рівень безпеки на території чи об'єкті.