IP-камери

IP-камери спостереження

IP-камера являє собою поєднання камери і міні-комп'ютера в єдиному корпусі. Відеофіксація відбувається в режимі реального часу і дозволяє спостерігати процес, що відбувається, який потрапляє в поле зору камери. В IP-камерах присутня можливість отримувати зображення високої роздільної здатності – 1280х1024, 1200х1600 або навіть вище.

Діапазон використання IP-відеокамер досить широкий. Це може бути саме звичайне відеоспостереження, спостереження і контроль технологічних процесів на виробництві, управління над віддаленими проектами, візуальний контроль над позаштатними ситуаціями, при необхідності – аналіз зображення величезної кількості людей, і навіть дистанційне навчання.

Вигідна перевага IP-камери полягає, насамперед, в тому, що вона не просто діє, як пристрій відстеження, контролю або носій даних. Вона володіє можливістю передавати дані в будь-яку точку світу. Якщо є доступ в мережу інтернет, IP-адреса, логін і пароль, можна отримувати дані з конкретною камери. І, найважливіше, що слід виділити – при цьому не потрібне використання відеореєстратора або монітора. Також при правильних налаштуваннях, за наявності певних подій – руху або пожежі, камера сама повідомить власникові про небажаних події на його об'єкті.

Схема підключення ip-камер спостереження

IP-відеокамери мають певні відмінності і виготовляються під конкретні умови експлуатації. Корпуси камер для використання на вулиці складаються з більш міцних і стійких до погодних умов або вандалізму матеріалів. Комплектуючі і кріплення камери відповідають відповідним вимогам до умов експлуатації. При необхідності, вулична камера може володіти можливістю повороту і значним збільшенням, що істотно збільшує кут огляду і детальність зображення. Використання повороту і зуму, як і отримання файлів з камери, може здійснюватися на відстані. Для кращого маскування можна придбати камеру, що має форму півсфери – візуально така камера нічим не відрізняється від освітлювального приладу. IP-камери, призначені для внутрішньої фіксації, мають більш витонченим дизайном і займають досить мало місця. При наявності датчиків руху, про які йшлося вище, господар буде сповіщений про небажаних гостей. Слід сказати, що за наявності датчиків руху, камеру можна налаштувати таким чином, щоб запис вівся безпосередньо за умови виникнення руху, простіше кажучи, при проникненні на об'єкт, що охороняється. В цілому і ті, й інші камери, володіють технологією нічного бачення, що забезпечує додаткові можливості безпеки та контролю. IP-відеокамери володіють можливістю розширення внутрішньої пам'яті за допомогою установки карт пам'яті, використовуваних в мобільних телефонах.

IP-відеокамери володіють спеціальним інтерфейсом і IP адресою, поштовим клієнтом, датчиками тривоги, і можливістю індивідуальної настройки під кожен конкретний випадок. Експлуатувати вищезазначений пристрій не складе труднощів навіть тим, хто мало знайомий з комп'ютерами. Монтаж IP-відеокамер досить простий і може здійснюватися навіть самим власником об'єкту, що охороняється. IP-камера є повністю автономним пристроєм і впровадження її в комп'ютерну мережу не носить обов'язковий характер.

Якщо підвести підсумок, можна сказати, що IP-відеокамера це – автономний, багатофункціональний, досить надійний пристрій з високою якістю роботи, який забезпечить для вас надійний захист і контроль при мінімально витрачених зусиллях.