Паркан з плоского бар'єру Єгоза

Огорожа з плоского бар'єру Єгоза

Розглядаючи різні варіанти огороджувальних конструкцій, необхідно згадати про паркани, що монтуються з плоского бар'єру Єгоза. Паркан, отриманий таким чином, поєднує в собі ряд переваг. Перше, що слід виділити, і на що відразу ж зверне увагу покупець – це ціна паркану з плоского бар'єру Єгоза. Паркан з плоского бар'єру Єгоза має досить невисоку ціну і забезпечує необхідні умови безпеки навіть при необхідності установки бюджетного варіанту паркану. Друге – це зовнішній вигляд, який дозволяє встановлювати такі паркани в міському середовищі. Конструктивно форма паркану з плоского бар'єру Єгоза не привертає до себе уваги, не виглядає агресивно або відштовхуюче. Те ж саме можна віднести до габаритів – паркан з плоского бар'єру Єгоза займає невеликий простір, оскільки не виступає за межі несучих конструкцій. Остання умова ще раз доводить факт можливості реалізації даної конструкції в умовах міста.

Якщо розглянути докладніше конструкцію паркану, повністю змонтованого з плоского бар'єру, то вона буде мати такими конструктивними елементами. З певним інтервалом в землю на заздалегідь підготовлений фундамент встановлюються стовпи з профільної труби, покриті додатковим захисним шаром від впливу атмосферних опадів. Паралельно землі і перпендикулярно стовпам у декілька рядів натягується високовуглецевий сталевий дріт, так званий лінійний або натяжний. Природно, для забезпечення жорсткості і міцності конструкції паркану з плоского бар'єру Єгоза застосовується дріт, що має більш товстий перетин, ніж дріт в колючій стрічці. Далі на вищеописану конструкцію монтується плоский бар'єр Єгоза.

Діаметр одного витка плоского загородження зазвичай становить 600 мм. Дана конструкція має додаткові можливості розширення при необхідності додаткового захисту у вигляді козирків. Сам козирок являє собою аналогічний ряд плоского загородження Єгоза, розташованого під кутом відносно основної площини паркану. Для козирка не обов'язково застосовувати плоский бар'єр, це може бути будь-яка інша колючо-ріжуча система з армованої колючої стрічки, наприклад – спіральний бар'єр безпеки Єгоза.

Монтаж конструкції паркану з плоского бар'єру Єгоза вимагає не тільки мінімальних фінансових витрат, але і мінімальних витрат за часом. Однак ця умова може бути виконана, якщо установка паркану здійснюється професіоналами. Спроби самостійного монтажу можуть погіршити захисні властивості паркану з плоскою Єгози і зменшити передбачуваний термін експлуатації.

Паркани з плоского бар'єру Егоза можуть відрізнятися в деталях при використанні різних видів армованої колючої стрічки Єгоза або різних варіантів кріплення. Однак принципових змін конструкції огорожі це за собою не тягне.

Основна область застосування огорож з плоского бар'єру Егоза ставитися до тих місць, поруч з якими можливо інтенсивне пересування людей. Як уже згадувалося, це відбувається через плоску конструкцію загороджень, використовуваних для виготовлення цього паркану. Однак зовнішня форма ні як не впливає на захисні властивості даної конструкції.