Мобільні загородження Єгоза

Мобільні загородження Єгоза

Використання охоронних систем передбачає не тільки наявність або створення одного статичного загородження на конкретному об'єкті. Часом обставини складаються таким чином, що монтаж огороджувальних, ріжучих або захисних конструкцій просто необхідний в абсолютно несподіваних місцях. Для реалізації вище зазначеної мети існує відповідна охоронна система. Мова піде про технологію мобільних загороджень. Як випливає з назви, далі будуть описані загородження, здатні до переміщення у разі необхідності з можливістю установки в певному місці.

Для початку потрібно згадати про сировину. Основною сировиною для виготовлення мобільних загороджень служить колючий дріт Єгоза. Армована колюча стрічка Єгоза виступає як сировина, з якої виготовляється спіральний бар'єр безпеки або спіраль Бруно – циліндр із структурою спіралі. Спіральне загородження Єгоза, в свою чергу, закріплюється на спеціальних конструкціях, що забезпечують можливість транспортування і установки. Для перенесення та встановлення мобільного бар'єру Єгоза по двох сторонах спірального загородження монтуються конструкції, за допомогою яких і проводитиметься установка загородження. В залежності від діаметру спіралі і призначення загородження, конструкція його може дещо відрізнятися.

Конструкція мобільного загородження Єгоза

Мобільний загородження Єгоза поставляється і зберігається в складеному вигляді – це забезпечує зручність при його транспортування. Для того, щоб використовувати плоский бар'єр Єгоза як захисну конструкцію, його необхідно двом людям розтягнути за протилежні кінці циліндра в різні боки так, щоб сам циліндр був паралельно землі. Мобільний бар'єр Єгоза обладнаний ручками для перенесення і розтягування, а також засобами кріплення до землі. Міцність даної конструкції не змусить сумніватися – вона витримує натиск людей і може чинити опір легкої колісної техніки. При необхідності мобільні загородження Єгоза можуть бути з'єднані в одну лінію для створення перешкоди необмеженої довжини.

Доцільно використовувати мобільні Єгоза загородження у випадках заворушень, проведення спецоперацій та інших подібних випадках. Якщо поглянути на історію використання мобільних загороджень, то можна відзначити, що першим мобільних загородженням була спіраль Бруно. Це загородження було застосовано під час Першої Світової війни для блокування переміщень піхоти і створення перешкод для людей і техніки. У той час мобільні загородження виготовлялися з звичайного колючого дроту, зараз же в мобільних загородженнях використовується сучасна колючий дріт Єгоза.

Мобільні загородження Єгора, які поставляються на ринок систем безпеки, проводитися з високоякісних матеріалів за сучасною технологією. Мобільні бар'єри Єгоза мають компактні розміри, вони зручні при транспортуванні і забезпечують достатній рівень необхідного захисту. Існує широкий асортимент мобільних загороджень за технічними характеристиками і з конструкції.