Колюча сітка Піранья

Пласке загородження Піранья

Класичне застосування паркану, як огороджувальної конструкції, може бути кілька примітивно в сучасному світі. При необхідності створення не тільки огорожі, але й захисту території, доцільно буде скористатися плоским ріжучим загородженням. Вигідним перевагою плоского загородження є той факт, що колюче-ріжуче загородження поєднує в собі одночасно три функції – захисну, захисну і декоративну.

Існує кілька варіантів реалізації плоского ріжучого загородження – як звичайний паркан, як кілька рядів плоского ріжучого загородження, коли витки колючого дроту, або армованої колючої стрічки розташовуються в одній площині, або колюча сітка Єгоза з гострими шипами – таке загородження може мати форму полотна з ромбовидними осередками, використовується з обрамленням або без. У разі необхідності огородження протяжного периметра можна застосувати плоске колючо-ріжуче загородження без використання металевого обрамлення. Плоскі ріжучі загородження, або колюча сітка Єгоза, звичайно поставляються під торговими марками Піранья або Акація.

Конструкція плаского загородження Єгоза

Якщо виділити в окремий пункт технічні характеристики безпосередньо самого дроту Єгора, то слід сказати, що його виготовлення відбувається з найбільш якісних матеріалів – оцинкований сталевий дріт, який утворює безпосередньо сердечник, і штампована оцинкована колюча стрічка.

Як вже говорилося вище, плоске ріжуче загородження Піранья може виконувати, крім охоронної, і декоративну функцію. Це відбувається за рахунок зовнішнього вигляду плоского загородження, які не так агресивний, як спіральні загородження Єгоза. Виходячи з цього, слід сказати, що монтаж плоского загородження Піранья може здійснюватися в місцях розташування автомобільних стоянок, заправних станцій, супермаркетів та інших об'єктів у людних місцях. При монтажі плоского колюче-ріжучого загородження Піранья краще зверніться до його виробника чи постачальника, оскільки це не тільки заощадить ваш час, але також допоможе уникнути травм при спробі самостійної установки. Щоб конструкція плоского колючого загородження Піранья прослужила якомога довше і надійно виконувала свою функцію, необхідно вимагати від постачальника загородження всі документи, що підтверджують відповідність технічних характеристик сучасним нормам.

Технічний прогрес не стоїть на місці, тому дозволять розвивати і поєднувати, часом не поєднувані речі. Яскравий приклад тому – колючо-ріжуче загородження, яке дозволяє поєднувати в собі захисну, огороджувальну і декоративну функцію, тому колюча сітка Піранья цілком гідна зайняти свою нішу в галузі сучасних засобів інженерного захисту периметра.