Колючий дріт АСКС Єгоза

Колючий дріт АСКС Єгоза

Говорячи про матеріали для монтажу або створення колюче-ріжучих огорож, не можна не сказати про армованої скрученої колючої стрічці АСКС Єгоза. Скручена колюча стрічка Єгоза може, аналогічно обтиснутому колючому дроту Єгоза, виступати як матеріалом для виготовлення охоронних конструкцій, так і використовуватися сама по собі.

Головні відмінності цього типу армованої колючої стрічки – це зовнішній вигляд і рівень захисних властивостей. Зовнішній вигляд обумовлений конструкцією і технологією виготовлення колючого дроту АСКС Єгоза. Процес створення скрученої стрічки Єгоза дещо відрізняється від виготовлення звичайної армованої колючої стрічки. Будь-яка армована колюча стрічка Єгоза проводитися шляхом з'єднання безпосередньо штампованої колючої стрічки і сталевого сердечника – дроту з вуглецевої сталі. У випадку зі скрученої стрічкою Єгоза, навколо сердечника з вуглецевої сталі намотується колюча стрічка.

Конструкція колючого дроту АСКС Єгоза

Однією з переваг армованої скрученої колючої стрічки АСКС Єгоза є те, що діаметр сталевого сердечника не має особливого значення, чого не можна сказати про виробництво інших видів колючої стрічки. Додатковим плюсом скрученої стрічки Єгоза є її агресивний зовнішній вигляд – про це можна не сказати, оскільки будь-яка конструкція для захисту та охорони надає не тільки фізичне, а ще й психологічний вплив. Агресія АСКС Єгоза виходить безпосередньо з форми – гострі краї колючої стрічки направлені в різні боки, що також підвищує показник ймовірності нанесення травм зловмисникові при спробі проникнення.

Область застосування армованої скрученої колючої стрічки АСКС Єгоза поширюється на наступні огороджувальні та захисні конструкції – спіральний і плоский бар'єри, а так само мобільні загородження Єгоза. Про мобільні загородження необхідно сказати, що застосування скрученої колючої стрічки недоцільно і досить рідко зустрічається, зважаючи особливості експлуатації мобільних загороджень – розташування шипів не забезпечує зручності, яка необхідно для транспортування цих конструкцій.

Момент, на який слід звернути увагу, говорячи про колючий дріт АСКС Єгоза – це монтаж і гарантії якості. Термін експлуатації армованої скрученої колючої стрічки Єгоза або виробів з неї повинен бути в межах 20-25 років. Ціна професійного монтажу може становити до 70% від вартості сировини і матеріалів. Такі витрати необхідні, оскільки, за відсутності досвіду установки загороджень з АСКЛ Єгоза, монтаж колючого дроту може вийти менш якісним, що спричинить за собою менший термін експлуатації, а сам «монтажник» може отримати важкі травми.

Колючий дріт АСКС Егоза, як і вироби з нього, мають ряд переваг, які вигідно виділяють його на тлі інших виробів, призначених для захисту і охорони. Однак скручена Єгоза має свою специфіку застосування і більш вузьку спрямованість, ніж колючий дріт АКС Єгоза. Доцільність застосування конкретного виду охоронної конструкції залежить від призначення, масштабів об'єкту, що охороняється, і бюджету, що виділяється на створення системи інженерного захисту його периметра.