Огорожі

Охоронні огорожі

Технології охоронних систем на сьогоднішній день можуть служити досить різноманітним цілям. Зараз мова піде про огорожі, які відносяться до галузі контролю доступу, організації руху, переміщення людей і розподілу людських потоків. У сучасному світі охоронні огорожі присутні в безлічі громадських будівель. Це можуть вокзали, аеропорти та інші об'єкти, пов'язані з громадським транспортом. Це також можуть бути магазини і супермаркети. Нерідко застосування огороджень можна побачити в адміністративних будівлях і держустановах. Спектр внутрішніх огороджень руху досить різноманітний, але насамперед важливо, щоб конструкція обраного огорожі відповідала функціональності і виду об'єкта, на якому ці огорожі будуть встановлені.

Технічне призначення огороджень полягає в обмеженні та контролі переміщення людей, часто огорожі виступають як доповнення до турнікета. Використовуючи цей прийом, слід взяти до уваги зорове сприйняття інтер'єру. Огорожа повинна сприйматися як єдине ціле з пропускним пунктом і не порушувати за раніше створене оформлення внутрішнього простору. Для цього в певних випадках огорожі можуть бути придбані разом з контрольно-пропускною системою.

Типи охоронних огорож

Огороджувальні конструкції мають широкий спектр різних технічних удосконалень, систем кріплення, кронштейнів, які забезпечать проведення монтажу конструкції з найменшою витратою сил і часу, а так само дозволять сформувати огорожу найкращим чином щодо існуючої планування приміщення. Монтаж огорож досить простий і не буде порушувати внутрішнього простору приміщення і конструктивних елементів будівлі. Кріплення огороджувальних конструкцій може здійснюватися прямо до бетонної підлоги за допомогою анкерних болтів або іншим аналогічним способом.

Типова конструкція огородження досить проста. Огорожа зазвичай складається з секцій, розмір секції знаходиться в межах 1-1,5 метрів. Скріплення секцій між собою може здійснюватися під необхідними кутами, найчастіше ці кути складають 0°, 30°, або 90°.

Конструкції огорожі можуть включати додаткові вузли. Суть такого вузла полягає не в конструкції безперервної частини огорожі, а саме в місцях безпосереднього пропуску, входу або виходу.

– Стойка з наявністю зчитувача – така система застосовуєится в банках і офісах, де необхідно контролювати потік людей відповідно до прав доступу.
– Стійка з тенсатором (стійка з витяжною стрічкою) – призначенням цієї стійки є організація прохідних зон в офісах, аеропортах і в інших місцях, де необхідно відділення забороненої зони.

– Обв'язка турнікета (буває подвійна і напівкругла) – подвійна обв'язка турнікета застосовується для окремо розташованих турнікетів, така конструкція, як і стійка зчитувача, ідеально підходить на пропускних системах підприємств. Напівкругла обв'язка встановлюється із зворотного боку турнікета і найбільш підходить для умов, за яких необхідний пропуск великої кількості людей.

– Пожежний прохід – даний вузол огорож призначений для аварійного масового пропуску людей без проходжень турнікета.

Забезпечення накопичувальної і розподільної функції на вході і виході зазвичай вирішується за допомогою огорож. Огородження позначають чіткі межі руху та пропуску мас людей. А, при необхідності, конструктивні вузли сучасних огороджень можуть забезпечувати масовий пропуск людей у випадку, якщо настає критична ситуація. Це забезпечить відсутність паніки, жертв і забезпечує якнайшвидший пропуск великої кількості людей.